• Twój koszyk zakupów jest pusty!

 

Polityka Prywatności

Instytut Wydawniczy Rozekruis Pers wykorzystuje dane osobowe podawane przy składaniu zamówienia jedynie w celu wysyłki zamówionych pozycji wydawniczych oraz korespondencji z zamawiającym. Dane osobowe nie są udostępnianie innym osobom i podmiotom i nie służą do wysyłania materiałów reklamowych, dotyczących promocji i nowości. Na potrzeby działań technicznych, statystycznych oraz w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu funkcjonalności i bezpieczeństwa serwisu przetwarzane mogą być jedynie adresy IP użytkowników, jednak nie są one udostępniane zewnętrznym podmiotom fizycznym i prawnym. Rozekruis Pers nie udostępnia dzienników zdarzeń, ani innych informacji o wykorzystaniu usług, pozwalających na identyfikację odwiedzających witrynę.

Niniejsza polityka prywatności Księgarni Internetowej ma charakter informacyjny, co oznacza, że nie jest ona źródłem obowiązków dla Usługobiorców lub Klientów Księgarni Internetowej.
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem Księgarni Internetowej jest Instytut Rozekruis Pers z siedzibą w Wieluniu, przy ulicy Wojska Polskiego 99, NIP 832-19-21-937, REGON 731621466.
Dane osobowe są przechowywane w sposób zautomatyzowany, przez okres konieczny do realizacji zamówienia oraz po jego zakończeniu, w celu wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze, na czas zgodny z obowiązującymi przepisami. Dane te nie są udostępniane podmiotom zewnętrznym.
Klient ma prawo dostępu do treści ujawnionych przez siebie Instytutowi Rozekruis Pers danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Klient ma prawo wniesienia do skargi do GIODO, jeżeli uzna, iż przetwarzanie dotyczących go danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., oraz skorzystania ze środków ochrony prawnej przed sądem.